SON DAKİKA

Silifke’li Vatandaşlar Kardeşlik Sofrasında Buluştu

Bu haber 01 Haziran 2019 - 16:42 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.

Silifke Haberler – ’in Silifke ilçesinde, Silifke Kaymakamlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Silifke’li vatandaşlar bir araya geldi.

Düzenlenen yemeğe Silifke’li vatandaşlar yoğun katılım gösterdi. Düzenlenen yemeğe çok sayıda vatandaşın katıldığı öğrenildi. Silifke’li vatandaşlar birlik beraberlik duygularını yaşarken, huzur ve mutluluk içerisinde iftarlarını açtılar.

Silifke’li vatandaşlarla tek tek ilgilenmeye çalışan Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, eşi ile birlikte masaları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Düzenelenen organizasyona Silifke’li vatandaşların yanı sıra MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkanı Levent Nogay ve yönetim kurulu üyeleri, Eski Milletvekili Kadir Ural, AKP İlçe Başkanı Mustafa Çetin ve yönetim kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları Başkanı Murat Sezer, Belediye Başkan Yardımcıları, belediye meclis uyeleri, belediye çalışanları katıldı.

Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, yemeğe katılanlara teşekkür ederek, tüm Silifkelilere Belediye Başkanı Mücahit Aktan’ın selam ve sevgilerini iletti…

Silifke Haber kategorisinde yayınlanan bu haberimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşmak için sayfa sonunda bulunan yorum alanını kullanabilirsiniz.